Baner - kampania V-TAC

V-TAC promowany przez PRO Media House i DEMO Effective Launching

Właśnie wystartowała kampania marki V-TAC – globalnego producenta oświetlenia LED oraz urządzeń odnawialnych źródeł energii (OZE), w tym paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz banków energii. Największą jak dotąd kampanię marketingową firmy na polskim rynku realizuje Demo Effective Launching ze wsparciem domu mediowego PRO Media House, w zakresie planowania i zakupu mediów.

„W dzisiejszych czasach oświetlenie energooszczędne jest równie ważne, jak czyste powietrze czy recykling – dlatego głównym przesłaniem kampanii jest: Oszczędzamy pieniądze, energię i planetę.”

Aleksandra Czapiewska, née Kijewska
Global Chief Marketing Officer
V-TAC Poland

„Rynek rośnie, a popyt na oświetlenie energooszczędne oraz na takie urządzenia jak np. pompy ciepła wciąż się zwiększa. Coraz większe zainteresowanie ekologią idzie w parze z koniecznością zmniejszenia rachunków za energię, co stanowi główną wartość marki V-TAC.”

Jacek Sadowski
Prezes Demo Effective Launching

Prezes_Demo_Effective_Launching_Jacek_Sadowski
Dominika Meinardi_ CEO, PRO Media House

 „W planowaniu mediów mieliśmy kilka zadań, w tym wyzwanie dotarcia do trzech grup docelowych: B2B, B2C oraz instalatorów – grupy, która zawodowo zajmuje się montowaniem pomp ciepła oraz projektowaniem i montażem systemów oświetleniowych. Aby zapewnić maksymalne dotarcie do tych trzech grup, zastosowaliśmy Cross-Channel – przemyślany mix precyzyjnie targetowanych kanałów.”

Dominika Meinardi
CEO PRO Media House

Kampania o szerokim zasięgu pojawi się m.in. w serwisach video, ogólnopolskim radiu, mediach społecznościowych. Obejmie działania content marketingowe, reklamę display, video oraz geolokalizację.

W reklamie marki możemy zobaczyć biegaczkę, która symbolizuje „wyścig o jak największą oszczędność energii”.

V-TAC to globalna marka, która jest obecna w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym w większości krajów w Europie. Posiada oddziały m.in. w Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indiach. Znana jest z wykorzystywania najwyższej klasy technologii oraz udoskonalania produktów zgodnie z nowoczesnymi trendami i możliwościami technologicznymi.

„Przykładamy dużą wagę do jakości komponentów naszych produktów oraz tworzymy ciche i efektywne pompy ciepła. Produkty V-TAC cechuje praktyczna innowacyjność i wydajność. Wiele z nich jest objętych długą, 5-letnią gwarancją, co nie jest standardem na rynku, ale mamy pełne zaufanie do naszych produktów i jesteśmy pewni ich niezawodności.”

Norbert Nowakowski, Dyrektor Zarządzający, V-TAC Poland